Aktuálně nepřijímám nové klienty, děkuji za pochopení.

T: 777 565 441

E: stradalova@neuropsychologiebrno.cz

Jmenuji se Petra a jako psycholožka se dlouhodobě věnuji pomoci lidem na cestě ke změně.

Magisterský titul z psychologie jsem získala na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v roce 2014. Pracovní zkušenosti jsem sbírala v soukromé ambulanci klinické psychologie i v sociální oblasti, kde jsem pracovala s lidmi s velmi různými psychickými potížemi. Od roku 2015 působím jako psycholožka na Neurologické klinice Fakultní nemocnice Brno. Výzkumně i klinicky často pracuji s klienty potýkající se s onemocněním roztroušené sklerózy a pomáhám jim zvládat výzvy spojené s onemocněním. Mám zkušenosti s poskytováním krizové intervence, psychoterapie i psychologické diagnostiky.

Působila jsem také jako vysokoškolský učitel na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity, externě také dlouhodobě spolupracuji s Katedrou psychologie Fakulty sociálních studií téže univerzity.

Od roku 2015 jsem byla frekventantkou psychoterapeutického výcviku v systemické psychoterapii. Ráda se dále vzdělávám a prohlubuji svoje znalosti. Absolvovala jsem kurzy v krizové intervenci, klinické neuropsychologii dospělých i v práci s různými psychodiagnostickými testy.

Při práci respektuji jedinečnost životního příběhu každého klienta. Moc ráda uslyším i ten Váš.